Je kindje vaste voeding leren eten, is een hele uitdaging. Weer een nieuwe fase in de ontwikkeling van je baby. Dit gaat vaak gepaard met veel vragen. Wanneer begin ik met vaste voeding? Kiezen we voor papjes of stukjes? Wat is de zogenaamde ‘Rapley-methode’? Wat met vaste voeding als je kindje naar de (kinder)opvang gaat? In ‘Van melk naar meer’ vind je een antwoord op al je grote en kleine vragen over vaste voeding in het eerste levensjaar.
Dit boek is bedoeld om je vol zelfvertrouwen je eigen keuzes te helpen maken. Met het voedingspaspoort kan je deze keuzes makkelijk doorgeven aan anderen die voor je kindje zorgen. Kortom, dit boek ondersteunt ouders om hun kindje van de wereld te laten proeven en een goede basis te leggen voor levenslange gezonde eetgewoonten.
Van melk naar meer
Fien Jansens en Nina Geuens; co-auteur: Mama Baas
Uitgeverij Lannoo

Meld je aan voor de nieuwsbrief
Op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen op het gebied van de geboortezorg en de zorg rond het jonge kind en zijn ouders? Schrijf je dan in voor onze tweewekelijkse nieuwsbrief.
"*" geeft vereiste velden aan