Dit spannende kinderboek is geschreven door de twaalfjarige Jolijn Thijssen die een broertje met een taalontwikkelingsstoornis (TOS) heeft. Als geen ander weet ze hoe het is om iemand te helpen die, zoals ze schrijft, vaak ‘niet de juiste woorden kan vinden’.
Het boek is bedoeld voor kinderen met TOS (van 6 tot 10 jaar). Ze kunnen het zelf lezen of met een begeleider. Bij de tekst staan woordbetekenissen, illustraties, vragen en spelletjes. Ook handig voor broers en zussen van kinderen met TOS.
Konijntje Pluis vindt het moeilijk om te praten en snapt niet altijd wat anderen zeggen. Haar zus Noita helpt haar vaak, maar vindt dat soms lastig: Waarom is Pluis anders? En waarom is zij de enige die Pluis helpt? Als Noita dan ook nog ruzie krijgt met haar broers, loopt ze weg, het grote bos in. Zal ze daar ontdekken wat er met haar zusje aan de hand is?
Pluis heeft TOS
Jolijn Thijssen
Uitgeverij Pica
Gerelateerde producten

Meld je aan voor de nieuwsbrief
Op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen op het gebied van de geboortezorg en de zorg rond het jonge kind en zijn ouders? Schrijf je dan in voor onze tweewekelijkse nieuwsbrief.
"*" geeft vereiste velden aan